Zrzut ekranu z serwera

realms.astoria.studio - serwer Minecraft

ASTORIA FREE REALMS
Adres IP IP adres:
kopia realms.astoria.studio
Osoby online Osoby online 2 / 1000
Wersja Minecraft Wersja serwera 1.20.1
Promowane Promowane 0
głosów głosów 1
Strona serwera Strona serwera Otwórz w nowym oknie https://astoria.studio/darmowe-swiaty-realms/
Kluczowe cechy serwera
Mody

Opis serwera

DARMOWE ŚWIATY REALMS

Ciesz się nową erą eksploracji! Od stycznia 2024 udostępniamy wszystkim graczom niepowtarzalną okazję do posiadania swojego prywatnego świata Realms – zupełnie za darmo!


Jak to działa?

To proste! Wystarczy, że posiadasz konto na ASTORIA STUDIO. Po zalogowaniu się, z panelu użytkownika w łatwy sposób utworzysz swój własny świat realms. Dodawaj znajomych, dostosuj zasady gry, a to wszystko z łatwością dostępną przez intuicyjny interfejs.


Dla Kogo?

Dla Ciebie, dla Twoich przyjaciół, dla każdego, kto marzy o własnym prywatnym królestwie Minecraft. Bez względu na to, czy jesteś samotnym odkrywcą czy zgraną grupą przyjaciół, ASTORIA STUDIO daje Ci szansę na stworzenie własnego świata!


Rozpocznij Przygodę już teraz!

Nie czekaj! Dołącz do ASTORIA STUDIO, załóż konto i zacznij budować swój własny, niepowtarzalny świat realms. Eksploruj, buduj, i dziel się przygodami z przyjaciółmi, a wszystko to teraz w zasięgu Twojej ręki!

Przyciski do głosowania na stronie internetowej

Promuj swój serwer realms.astoria.studio w naszych rankingach za pomocą przycisku głosowania na swojej stronie. Wystarczy skopiować kod HTML i wkleić go na swoją stronę.

Recenzje i komentarze

!
Aby zostawić komentarz, autoryzuj, proszę :)
Brak uwag
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy! Zostaw przydatny komentarz i recenzję tego serwera dla nowych graczy :)